Často kladené otázky (FAQ)

Čo získam registráciou v Expres Music Test? Vašou účasťou v našich prieskumoch môžete určovať hudobné trendy zajtrajška. Takisto prispejete k rozvoju a k zatraktívneniu programov v rádiu.

Musím sa registrovať? Registrácia  je podmienkou k účasti v prieskumoch, pretože vaše dáta pomáhajú v prieskumoch definovať cieľové skupiny.

Je prihlásenie bezplatné? Registrácia v Expres Music Test, účasť v našich prieskumoch a v ďalších aktivitách v Expres Music Test sú bezplatné.

Ako dlho trvá jeden prieskum? Záleží to od počtu testovaných pesničiek, prieskum však vo všeobecnosti trvá od 5 do 15 minút.

Ako sa môžem zapojiť do prieskumov v Expres Music Test? Jednoducho, na hlavnej stránke kliknite na „Vytvor účet“, otvorí sa vám formulár do ktorého napíšte svoje prihlasovacie meno, dátum narodenia, pohlavie, kraj, heslo a mail. Po potvrdení vami zadaných údajov a súhlase s našimi „Pravidlami pre účastníkov prieskumu Expres Music Test“, vám bude na váš mail doručená správa s odkazom pre potvrdenie registrácie. Hneď po kliknutí na tento odkaz je vaša registrácia potvrdená a ukončená.

Čo potrebujem k zapojeniu sa do prieskumov? Potrebujete len osobný počítač, tablet alebo smartphone, reproduktory, alebo slúchadlá.

Aké hudobné štýly budú testované v prieskumoch? Pesničky, ktoré sa budú testovať, môžu byť z akéhokoľvek hudobného štýlu.

Ako sú zabezpečené moje osobné údaje? Je pre nás samozrejmé pracovať s vašimi osobnými údajmi čo najzodpovednejšie a zabezpečiť ich proti akémukoľvek zneužitiu. Takisto je samozrejmé, že vaše údaje okamžite a dôkladne vymažeme z našej databázy ak si to budete želať. Všetci pracovníci, ktorí prichádzajú do kontaktu s týmito údajmi sú viazaní mlčanlivosťou. Vaše údaje nebudú nikdy poskytnuté tretím stranám a nikdy vám nebude na vaše kontaktné údaje zaslaná žiadna ponuka na kúpu tovaru alebo služby.

Môžu sa moje údaje niekedy verejne priradiť k výsledkom prieskumov? Okamžite po skončení prieskumu sú vaše odpovede spracované bez vašich údajov. Priradenie vašich osobných údajov k vašim odpovediam je tak vylúčené.

Budú moje údaje poskytnuté tretím stranám? Vaše osobné údaje nebudú poskytnuté tretím stranám, budú použité výlučne k štatistickým účelom.

Ktoré rádio bude disponovať výsledkami prieskumov? Výsledky bude mať k dispozícii iba Rádio Expres.

Ako často budem prizvaný/á k prieskumom? Účastníkov prieskumov vyberá náhodne generátor. Môže sa stať, že budete k prieskumom v istom čase vyzývaní častejšie a následne veľmi zriedkavo. Či budete vyzvaní k prieskumu často závisí aj od bydliska, alebo príslušnosti ku konkrétnej cieľovej skupine. Môžeme vám ale zaručiť, že celkovo sa všetci registrovaní záujemcovia o účasť v prieskumoch zúčastnia v približne rovnakom množstve prieskumov.

Ako môžem zmeniť svoje osobné údaje? Všetky svoje osobné údaje môžete zmeniť vo svojom profile. Prihláste sa preto na www.expres-musictest.sk a klinite na „Môj profil“.

Ako môžem zrušit môj profil? Pošlite, prosím, elektronickú žiadosť cez kontaktný formulár so žiadosťou o zrušenie profilu.

Zabudol som heslo, ako ho môžem znova získať? Pošlite, prosím, elektronickú žiadosť cez kontaktný formulár so žiadosťou o zaslanie hesla.

Ako môžem zmeniť moju mailovú adresu? Všetky svoje osobné údaje môžete zmeniť vo svojom profile. Prihláste sa preto na www.expres-musictest.sk a klinite na „Môj profil“.

Zabudol som pod ktorou mojou mailovou adresou som sa prihlásil, ako to môžem zistiť? Pošlite, prosím, elektronickú žiadosť cez kontaktný formulár so žiadosťou o zaslanie mailovej adresy. Takisto prispejete k rozvoju a k zatraktívneniu programov v rádiu.